W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

Pierwszy Żółty Pas w Judo

2013-12-01

Dnia 4 grudnia w naszej szkole odbył się pierwszy egzamin na żółty pas w judo. Pierwszym zawodnikiem, który zdał ten egzamin  został Dominik Sereda z klasy V. Pod okiem Pana Jerzego Szczepanika jeszcze kilku uczniów ambitnie trenuje, aby zdobyć ten zaszczytny tytuł.

Gratulujemy !


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl