W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

Konkurs pt. "Najaktywniejszy czytelnik wakacji w Gminie Ryglice - 2017"

2017-12-22

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym “Najaktywniejszy czytelnik wakacji  2017” w Gminie Ryglice. Są to Amelia Wolska i Natalia Mazur z klasy III. Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży oraz mieszkańców Gminy do korzystania z usług Biblioteki oraz popularyzacja literatury wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Z wielką radością informujemy, że Amelia zdobyła wyróżnienie i udowodniła tym samym, że można łączyć przyjemne z pożytecznym. Odpoczywając po ciężkiej, całorocznej pracy, dziewczynki relaksowały się przy dobrej książce.

Gratulujemy uczestniczkom  konkursu oraz życzymy dalszego rozwoju poprzez czytelnictwo i zachęcamy również innych uczniów do czytania książek.

 

 


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl