W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

XII Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej „Legiony to żołnierska nuta”

2016-11-09

3 listopada w Pleśnej odbył się XII Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej  „Legiony to  żołnierska nuta”. Naszą szkołe reprezentowały dziewczynki w składzie: Gabrysia Golec, Karolina Sikorska, Martyna Zbylut, Klaudia Wróbel, Klaudia Bęben, Aleksandra Sacha, Justyna Sereda oraz Zuzanna Skruch. Zespół zaprezentował dwie pieśni: "Pałacyk Michla oraz Hej, hej Ułani". Piękny występ doceniło jury, które nagrodziło zespół I miejscem w kategorii zespół wokalny. Indywidualną nagrodę Wójta Gminy Pleśna otrzymała także nasza reprezentantka Gabrysia Golec.

Gratulujemy!

Link Tarnowska.tv -http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/13995,plesna-xii-przeglad-piesni-patriotycznej-i-zolnierskiej-legiony-to-zolnierska-nuta.html


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl