W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

Turniej mikołajkowy judo w Bochni

2013-12-01

15 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbył się Turniej mikołajkowy judo. Naszą szkołę na zawodach reprezentowały Sylwia Zakrzewska (klasa V) oraz Natalia Zakrzewska (klasa VI). Dziewczyny miały okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle wysoko notowanych przeciwników i zaprezentować się licznie zgromadzonej publicznośći. Ostatecznie Natalia zajęła IV miejsce a Sylwia V.

Gratulujemy !


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl