W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

Eliminacje Rejonowe Konkursów Przedmiotowych

2013-12-01

Jak do tej pory nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach rejonowych konkursu matematycznego i humanistycznego. W Konkursie matematycznym naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Jodłowska oraz Weronika Golec, a w konkursie humanistycznym: Patrycja Golec, Aleksandra Skruch oraz Julia Jodłowska. Udział w konkursach  przedmiotowych wymaga dużego wkładu pracy uczniów i nauczycieli. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

12 grudnia odbył się etap rejonowy konkursu przyrodniczego. Szkołę naszą reprezentowały uczennice klasy VI Julia Jodłowska i Aleksandra Skruch.

Życzymy Sukcesów !

 


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl