W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

Podsumowanie akcji "Paka dla psiaka"

2018-12-10

Okres przedświąteczny jest czasem, w którym szczególnie zwracamy uwagę na osoby i zwięrzęta potrzebujące naszej troski i opieki. W związku z tym w naszej szkole narodził się pomysł połączenia sił z dziećmi z innych znajdujących się na terenie Gminy Ryglice w celu przygotowania paczek z żywnością i potrzebnymi rzeczami dla schroniska dla psów i kotów "Azyl" mieszczącego się na ulicy Komunalnej w Tarnowie. Do akcji przyłączyła się Szkoła Podstawowa w Ryglicach, Szkołą Podstawowa w Kowalowej, Szkoła Podstawowa w Woli Lubeckiej oraz Urząd Gminy Ryglice. Organizatorem całej akcji była Szkoła w Joninach oraz MKS Ryglice. Uwieńczeniem prowadzonej zbiórki była wizyta w schronisku w dniu 8.12. Przy pomocy 3 uczniów produkty zostały wypakowane i posegregowane. Niestety warunki pogodowe uniemożliwiły pomoc w wprowadzeniu psiaków na spacer. Ale wolontariuszka zaprosiła nas na inny dzień jak tylko warunki pogodowe będą bardziej sprzyjające. Pamiętajmy, że pomoc jest w tym miejscu zawsze bardzo miłe widziana także jeśli tylko ktoś ma trochę wolnego czasu i chciałby pomóc to serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy. W tym miejsce chciałabym przede wszystkim serdecznie podziękować dzieciom, rodzicom, nauczycielom, dyrektorom oraz wszystkim pozostałym osobom za liczne włączenie się do akcji. Rezultaty tej zbiórki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania co możecie Państwo sami stwierdzić zapoznając się z galerią wydarzenia. Do czego serdecznie zapraszamy


Najnowsze aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
2019-06-17 Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami 19 czerwca (środa) o godzinie 9:00 na mszę…
VI Gminna Sportowa Olimpiada Przedszkolaka
2019-06-07 VI Gminna Sportowa Olimpiada Przedszkolaka Grupa Żabki dzielnie uczestniczyła w VI Gminnej Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym…
V Wojewódzki Przegląd Pieśni Kresowej
2019-06-07 V Wojewódzki Przegląd Pieśni Kresowej Nasz szkolny zespół ,,Panda” już po raz kolejny zajął I miejsce. Tym razem był to…
Przegląd Małych Form Teatralnych
2019-06-04 Przegląd Małych Form Teatralnych Dnia 4 czerwca 2019 r. grupa teatralna „Biało-Czarni”  reprezentowała Gminę…
Regionalny Konkurs Języka Angielskiego
2019-05-30 Regionalny Konkurs Języka Angielskiego 30 maja 2019 r. w szkole w Ryglicach odbył się Regionalny Konkurs Języka Angielskiego. Konkurs ma…
Konkurs  Przyrodniczy
2019-05-27 Konkurs Przyrodniczy Dnia 27 maja w Publicznej Szkole Podstawowej  im. Oddziału Regina II Armii Krajowej w Bistuszowej…
IV Bieg Papieski w Swoszowej
2019-05-25 IV Bieg Papieski w Swoszowej Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w corocznej imprezie propagującej aktywne formy spędzania…
Finał akcji Pola Nadziei
2019-05-23 Finał akcji Pola Nadziei 23 maja br. w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie miało miejsce uroczyste zakończenie tegorocznej…
IV Gminny Konkurs Ortograficzny
2019-05-15 IV Gminny Konkurs Ortograficzny W IV Gminnym Konkursie Ortograficznym naszą szkołę reprezentowali: I KATEGORIA - KLASY IV - VI: Aleksandra…
III Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych  Wolni od ...
2019-05-14 III Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych Wolni od ... Grupa teatralna „Biało-Czarni” reprezentowała naszą szkołę w III Przeglądzie Spektakli…
VI Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pt.
2019-05-13 VI Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pt. "Krajobrazy świata" 13 maja w Zespole Szkół w Lubczy odbył się VI Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pt. "Krajobrazy…
Rozstrzygnięcie konkursu
2019-05-10 Rozstrzygnięcie konkursu 8 maja został rozstrzygnięty konkurs pt. „Kiedy dzwonię po Straż Pożarną” organizowany…
Gminny Konkurs Ortograficzny
2019-05-07 Gminny Konkurs Ortograficzny 7 maja 2019 r. w Ryglicach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny uczniów klas I - III. Naszą…
© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl