W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

XXII Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek

2018-01-16

16 i 17  stycznia 2018r. w Centrum Kultury w Żabnie odbył się XXII Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Do konkursu w tym roku zgłosiło 134 solistów i 32 zespoły, co łącznie dało liczbę 300 uczestników. Na scenie dominowały pastorałki, ale nie zabrakło też kolęd w tradycyjnym wydaniu. 

Z przyjemnością informujemy, że w kategorii wiekowej „B” komisja przesłuchała 33 solistów, a Kacper Sacha reprezentujący naszą szkołę zajął I miejsce.

Natomiast w kategorii wiekowej „Cz” komisja przesłuchała 7 zespołów i II miejsce zdobył zespół „Panda”.

Gratulujemy!


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl