W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

Podsumowanie konkursu "Bądź widoczny na drodze-noś odblaski"

2017-12-11

11 grudnia w Ryglicach, odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Bądź widoczny na drodze-noś odblaski”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: kl. I-III oraz IV-VII. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal.

Kategoria kl. I – III:

I miejsce – Amelia Wolska

II miejsce – Emilia Rośko oraz Natalia Mazur

 

Kategoria kl. IV – VII:

I miejsce – Emilia Zakrzewska

 

Serdeczne gratulacje!


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl