W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Aktualności

  • Kalendarz wydarzeń

    Kliknij tutaj i zobacz najważniejsze wydarzenia w naszej szkole!

    Zobacz

XII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Józefa Barana

2017-12-07

7 grudnia bieżącego roku w Borzęcinie odbył się XII Regionalny Konkurs Poezji Józefa Barana, którego organizatorami były Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół w Borzęcinie.

Wydarzenie to ma charakter cykliczny i od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku wzięło w nim udział ponad 80 uczniów z 40 szkół Małopolski.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy VII – Gabriela Golec oraz Karolina Sikorska. Gabrysia po recytacji pierwszego utworu zakwalifikowała się do etapu finałowego, a ostatecznie, po interpretacji kolejnego wiersza, zajęła III miejsce. Występy dziewczynek z eliminacji oraz etapu finałowego można zobaczyć na https://www.youtube.com/watch?v=AkOAQHHEvLE oraz  https://www.youtube.com/watch?v=m2zSVB41AUU

 

Gratulujemy!


Najnowsze aktualności

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP w Joninach
design: bestudio.pl